Oferty pracy

Broker ubezpieczeniowy / Asystent Brokera

W związku z intensywnym rozwojem i realizacją nowych projektów Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o. o.  poszukuje do pracy: osób do Działu Ubezpieczeń Majątkowych

miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • opracowywanie programów ubezpieczenia,
  • przygotowywania zapytań ofertowych i negocjacje z ubezpieczycielami,
  • opracowywanie porównań ofert ubezpieczenia i rekomendacji dla klientów,
  • utrzymywanie bieżących relacji z klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi,
  • pozyskiwanie klientów

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej (mile widziane na stanowisku brokera w firmie brokerskiej),
  • znajomość rynku ubezpieczeniowego,
  • zdany egzamin brokerski, ew. gotowość przystąpienia do egzaminu,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz sprawnej i terminowej realizacji powierzonych zadań,
  • dokładność w pracy, odpowiedzialność i rzetelność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego (ubezpieczeniowego) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub innej dopasowanej do pracownika,
  • nowoczesne standardy pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • udział w licznych szkoleniach

Aplikacje zawierające CV  prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres:

rekrutacja@quantum-broker.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu i zakresie niezbędnym do  przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.