Dlaczego my

Jesteśmy ekspertami
dla profesjonalistów

To, co daje nam przewagę i wyróżnia nas na tle innych brokerów ubezpieczeniowych to odwaga do korzystania z niestandardowych i nowoczesnych rozwiązań oraz ubezpieczania trudnych ryzyk.

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę poprzez dedykowane im wyspecjalizowane branżowo zespoły brokerskie. Zapewniamy im dostęp do nowoczesnej platformy internetowej, umożliwiającej bieżące monitorowanie: umów, programów i produktów ubezpieczeniowych, płatności i procesu likwidacji szkód.

Brokerzy Quantum są wspierani przez wewnętrzne Biuro Obsługi Szkód oraz Biuro Prawne, które nadzorują wszystkie procesy odszkodowawcze. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż jest to kluczowy moment naszej współpracy z Klientami, dlatego kładziemy szczególny nacisk na te działania.

Quantum to przykład sprawnie działającego brokera ubezpieczeniowego, której każde ogniwo pracuje, by osiągnąć wspólny cel, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym Partnerom. Profesjonalna i skuteczna obsługa  zapewnia naszym Klientom spokój i pozwala im poświęcić się samorealizacji oraz rozwojowi własnego biznesu. Jesteśmy ekspertami dla profesjonalistów.

Nasze wyróżnienia:

Diamenty Forbesa 2022
Grupa Brokerska QUANTUM

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. ul. Narutowicza 48
90-135 Łódź
tel. (42) 253 80 01 fax. (42) 253 80 10
e-mail: sekretariat@quantum-broker.pl

Nasze przedstawicielstwa