Kariera

Zapewniamy nowe możliwości

Jak pracujemy?

Jesteśmy dynamicznym i zgranym zespołem. Do każdego zadania przystępujemy z pełnym zaangażowaniem i sumiennością, zachowując przy tym świeże i kreatywne spojrzenie. Myśląc innowacyjnie sprawiamy, że to co wydawało się niemożliwe, staje się rzeczywistością.

Jesteśmy otwarci na rozwój, stwarzamy możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji i pomagamy osiągać wartościowe cele. Cenimy ludzi ambitnych. Dbamy przy tym o jak najlepszą atmosferę i relacje w zespole.

Kogo poszukujemy?

Chcemy, by nasz zespół stale powiększał się o osoby posiadające nie tylko niezbędną wiedzę i doświadczenie, ale także obdarzone empatią oraz wrażliwością na potrzeby naszych Klientów. Do współpracy zapraszamy ludzi z pasją, którzy za główny cel kariery zawodowej stawiają sobie doskonalenie posiadanych już umiejętności oraz ciągły rozwój.

Dla studentów stworzyliśmy dedykowany program staży zawodowych, który daje im wyjątkową możliwość zdobycia podstawowej i praktycznej wiedzy w zakresie ubezpieczeń pod okiem naszych doświadczonych specjalistów.

Brokerom oraz osobom posiadającym doświadczenie w branży ubezpieczeń proponujemy współpracę w jednym z naszych oddziałów lub w centrali w Łodzi.

Grupa Brokerska QUANTUM

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. ul. Narutowicza 48
90-135 Łódź
tel. (42) 253 80 01 fax. (42) 253 80 10
e-mail: sekretariat@quantum-broker.pl

Nasze przedstawicielstwa