Zespół

Jesteśmy ekspertami
dla profesjonalistów

Największą wartością naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. W obliczu dynamicznego rozwoju rynku ubezpieczeń i nowych wyzwań, czymś absolutnie niezbędnym jest ciągłe poszerzanie wiedzy i kompetencji, w co bez przerwy zaangażowani są nasi brokerzy ubezpieczeniowi. Wierzymy, że tylko dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy w stanie zrealizować, a nawet wyprzedzić wymagania naszych Klientów.

Jesteśmy przygotowani do obsługi specjalistycznych branż, takich jak transport, branża farmaceutyczna, spożywcza, hodowlana czy IT. Nasi brokerzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz fachową wiedzę branżową. Każdy pozostaje specjalistą w swojej dziedzinie, a wszystkich łączy chęć poszukiwania nowych rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Wielu pracowników Grupy Brokerskiej Quantum jest z nami od momentu powstania firmy. Stanowią oni filary wartości tworzonych przez Quantum, którymi są: długofalowa współpraca, indywidualne podejście do każdego Klienta, wysoki merytorycznie poziom, ciągły rozwój i szukanie nowatorskich, ale bezpiecznych rozwiązań.

Grupa Brokerska QUANTUM

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. ul. Narutowicza 48
90-135 Łódź
tel. (42) 253 80 01 fax. (42) 253 80 10
e-mail: sekretariat@quantum-broker.pl

Nasze przedstawicielstwa