O nas

DAJEMY CI PEWNOŚĆ
TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA

Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. powstała w 1998 r. z inicjatywy pasjonatów i praktyków branży ubezpieczeń i pewnie wkroczyła w wyłaniający się obszar polskiego rynku, jakim było pośrednictwo ubezpieczeniowe.

Od początku naszym priorytetem było zbudowanie niezależnego podmiotu, bazującego na polskim kapitale oraz zorientowanego na budowanie długofalowych relacji z Klientami, które oparte są na zaufaniu, doświadczeniu oraz innowacyjnym podejściu do świata ubezpieczeń.

Pokazujemy, że bezpieczeństwo, które zapewniamy naszym Klientom jest fundamentem rozwoju Ich biznesu i niejednokrotnie ten rozwój mamy przywilej obserwować i wspierać od samego początku.

Skutecznie wdrażając nowe rozwiązania, „oswajając” trudne ryzyka, implementując światowe rozwiązania na rynek polski, a przede wszystkim wsłuchując się uważnie w potrzeby Klientów, ugruntowaliśmy swoją silną pozycję na rynku. Powołaliśmy do życia oddziały i przedstawicielstwa na terenie całej Polski, aby być jeszcze bliżej naszych Klientów. Jako broker ubezpieczeniowy wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze branży farmaceutycznej, budowlanej, transportowej, IT, spożywczej (ze szczególnym uwzględnieniem branży mięsnej), odnawialnych źródeł energii. Wciąż powiększając zespół naszych brokerów i specjalistów, ciągle poszerzamy zakres naszych kompetencji. Nastawieni jesteśmy na ciągły rozwój, by móc wyprzedzać potrzeby naszych Klientów.

Kładziemy duży nacisk na rozwój informatyczny i technologiczny zapewniając naszym Klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań. Stale idziemy z duchem czasu, zmieniamy zastaną rzeczywistość. To, co pozostaje niezmienne to pasja, która powołała do życia Grupę Brokerską Quantum i która wciąż napędza nas do działania. To właśnie ona pozwala nam kreować nowe rozwiązania i sprawia, że przewidujemy to, co wydawało się nie do przewidzenia. Zabezpieczamy to, co niebezpieczne. Oswajamy ubezpieczenia.

Nasze wyróżnienia:

Diamenty Forbesa 2022
Grupa Brokerska QUANTUM

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. ul. Narutowicza 48
90-135 Łódź
tel. (42) 253 80 01 fax. (42) 253 80 10
e-mail: sekretariat@quantum-broker.pl

Nasze przedstawicielstwa