Aktualności

Formalne połączenie MRC Broker z Grupą Brokerską Quantum

Formalne połączenie MRC Broker z Grupą Brokerską Quantum

Z przyjemnością informujemy, że 2 stycznia 2023 roku, nastąpiło formalne połączenie MRC Broker Sp. z o.o. z Grupą Brokerską Quantum. Od dziś dwie rozpoznawalne firmy brokerskie będą tworzyć wspólnie większą i silniejszą organizację pod nazwą Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.

Połączenie jest efektem transakcji z listopada 2021, kiedy to Grupa Brokerska Quantum przejęła 100% udziałów spółki z Poznania.

„Przez ostatni rok działaliśmy jako dwie odrębne firmy, daliśmy sobie czas na zapoznanie oraz porównanie kultur i metod pracy obu zespołów. Teraz czas na kolejny krok w naszej współpracy, opartej na tych samych zasadach wzajemnego zaufania i szacunku dla pomysłów i możliwości każdego z nas. Połączenie gwarantuje, że będziemy w stanie zaoferować naszym klientom jeszcze wyższy poziom obsługi, oparty na doświadczeniu i wypracowanym know-how obu zespołów.” – Jacek Ciepłucha, Prezes Grupy Brokerskiej Quantum Sp. z o.o.

Grupa Brokerska Quantum po połączeniu to niemal 80 specjalistów, w tym 46 z uprawnieniami do wykonywania czynności brokerskich. W portfolio posiadamy ponad 2000 klientów biznesowych z terenu całej Polski, a łączna obsługiwana składka ubezpieczeniowa rocznie wynosi 160 mln PLN.

Połączenie to dla klientów przede wszystkim, jeszcze większy dostęp do najwyżej klasy ekspertów, wyspecjalizowanych w różnego typu ryzykach ubezpieczeniowych oraz do szerszego portfela usług i produktów.

MRC Broker Sp. z o.o. jest brokerem ubezpieczeniowym o 23-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji w Wielkopolsce. Spółka specjalizuje się w ubezpieczaniu sieci handlowych, firm budowlanych, nieruchomości komercyjnych, przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych.

Pragniemy serdecznie powitać klientów i pracowników MRC Broker w społeczności Grupy Brokerskiej Quantum!

 

 

 

Grupa Brokerska QUANTUM

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. ul. Narutowicza 48
90-135 Łódź
tel. (42) 253 80 01 fax. (42) 253 80 10
e-mail: sekretariat@quantum-broker.pl

Nasze przedstawicielstwa