Aktualności

Nowy Dyrektor Biura Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Nowy Dyrektor Biura Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Z początkiem lutego Piotr Okrasa dołączył do Grupy Brokerskiej QUANTUM, obejmując stanowisko Dyrektora Biura Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Z rynkiem brokerskim Piotr związany jest od 1998 r. Swoją karierę rozpoczął w spółce brokerskiej MENTOR S.A.

Jest doświadczonym menedżerem i ekspertem od ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Ostatnie 6 lat spędził w MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o. zarządzając zespołem flotowym. Piotr jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości oraz Akademii Finansów, a w 2007 r. uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych.

„Piotr posiada doświadczenie i wiedzę niezbędną do rozbudowania Biura Ubezpieczeń Komunikacyjnych w Quantum. Pomoże rozwinąć kompetencje zespołu i rozszerzyć wachlarz świadczonych usług. Jestem pewien, że zarówno samo Quantum, jak i nasi klienci, skorzystają na tej współpracy.” – Jacek Ciepłucha, Prezes Zarządu Grupy Brokerskiej Quantum Sp. z o.o.

„GB Quantum to przede wszystkim doświadczeni i profesjonalni pracownicy i od lat ceniony na rynku broker. Myślę, że wiele nas łączy: podobny system wartości, zasady pozyskiwania i obsługi klientów oraz współpracy z partnerami. Cieszę się, że dołączam do zespołu i liczę na owocną współpracę.” –  Piotr Okrasa, Dyrektor Biura Ubezpieczeń Komunikacyjnych w Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.

Witamy w zespole Piotrze!

Grupa Brokerska QUANTUM

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. ul. Narutowicza 48
90-135 Łódź
tel. (42) 253 80 01 fax. (42) 253 80 10
e-mail: sekretariat@quantum-broker.pl

Nasze przedstawicielstwa