Aktualności

Quantum zwycięzcą w kategorii ,,Najlepszy pracodawca” woj. łódzkiego.

Quantum zwycięzcą w kategorii ,,Najlepszy pracodawca” woj. łódzkiego.

Z radością chcielibyśmy poinformować, że Grupa Brokerska Quantum zwyciężyła w konkursie Dobra Firma 2021, w kategorii ,,Najlepszy pracodawca” województwa łódzkiego. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 2 grudnia 2021 roku w Łódzkiej Specjalnej Stefie Ekonomicznej.

Konkurs organizowany jest przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców – największe zrzeszenie pracodawców w Polsce, reprezentujące głównie mniejszych i średnich przedsiębiorców.

Nagrody  przyznawane są przy współpracy z niezależną agencją wywiadu gospodarczego, na podstawie danych z KRS oraz wskaźników opracowanych przez specjalistów z ZPP.

„Bardzo cieszy nas nagroda akurat w kategorii ,,Najlepszego pracodawcy”, z racji na przyjętą przez nas strategię rozwoju oraz ostatnie powiększenie naszej społeczności o nowych specjalistów z MRC Broker. Zależy nam, żeby nasz zespół czuł się w pracy komfortowo, żeby każdy miał szansę się wykazać, ale też zdobyć wiedzę, która pozwoli na dalszy rozwój i osiąganie sukcesów.” – Jacek Ciepłucha, Prezes Zarządu Grupy Brokerskiej Quantum Sp. z o.o.

Chcemy bardzo podziękować całemu zespołowi Grupy Brokerskiej Quantum za zaangażowanie w wykonywanie swojej pracy, ale również za świetną atmosferę, która przyczynia się do wzrostu firmy i kolejnych sukcesów.

Pełna lista laureatów

Grupa Brokerska QUANTUM

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. ul. Narutowicza 48
90-135 Łódź
tel. (42) 253 80 01 fax. (42) 253 80 10
e-mail: sekretariat@quantum-broker.pl

Nasze przedstawicielstwa