Aktualności

Ubezpieczenie NNW szkolne

Ubezpieczenie NNW szkolne

Powrót do szkoły czy przedszkola to duże przeżycie zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. To też czas, w którym warto zadbać o bezpieczeństwo naszych pociech.

Szkoła to miejsce, w którym uczniowie zdobywają wiedzę, rozwijają umiejętności i nawiązują nowe przyjaźnie. Jednak nawet w najbezpieczniejszym otoczeniu nie można wykluczyć ryzyka nieszczęśliwych wypadków. Dlatego tak ważne jest, abyśmy jako rodzice i opiekunowie mieli świadomość, że dzieci są odpowiednio zabezpieczone.

Z badań przeprowadzonych przez IPSOS na zlecenie Mondial Assistance wynika, że w 2021 r., aż 85% mieszkańców miast posiadających dzieci w wieku szkolnym, kupiło ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków).

Coraz więcej szkół oferuje ubezpieczenie swoim uczniom, ale czy jest ono wystarczające? Często proponowane są nam zakresy bardzo ogólne i nie pokrywające wszystkich ryzyk, na które narażone są nasze dzieci. Z kolei bardzo niskie składki, przekładają się na częsty brak odszkodowania lub wypłatę, ale w wysokości nieadekwatnej do poniesionych dodatkowych kosztów zaleczenia dziecka.

Zespół Grupy Brokerskiej Quantum to również rodzice, którzy program ubezpieczeń NNW stworzyli z myślą o bezpieczeństwie własnych pociech. Jako brokerzy nie akceptujemy wąskiego zakresu ochrony i niskich sum ubezpieczenia w ogólnodostępnych programach. Dzięki naszej ofercie możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest zabezpieczone, niezależnie od tego, co przyniesie nowy rok szkolny czy zabawy na przydomowym podwórku.

Tworzymy dedykowane programy ubezpieczeniowe dla pracowników i rodzin naszych klientów. Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu na adres kontakt@quantum-broker.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa Brokerska QUANTUM

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. ul. Narutowicza 48
90-135 Łódź
tel. (42) 253 80 01 fax. (42) 253 80 10
e-mail: sekretariat@quantum-broker.pl

Nasze przedstawicielstwa