Aktualności

Wigilia Quantum 2023

Wigilia Quantum 2023

W tym roku w grudniu świętowaliśmy nie tylko, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ale też z okazji okrągłej rocznicy 25-lecia istnienia Grupy Brokerskiej Quantum! 🥂

Ostatni piątek spędziliśmy na wspólnych spotkaniach, szkoleniu oraz wyjściu do łódzkiego planetarium. Wieczór zaś upłynął nam w świątecznej atmosferze – mieliśmy okazję wspólnie świętować oraz podziękować naszemu zespołowi i wszystkim tym, którzy byli z nami przez te 25 lat. Specjalne wyróżnienia trafiły do tych z najdłuższym stażem pracy. Część naszego zespołu jest już z nami 10, 15, a nawet ponad 20 lat! Niezmiernie cieszy nas fakt, że tak wiele osób buduje z nami firmę od tylu lat i wciąż chce się rozwijać oraz dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z nowymi pracownikami.

To wydarzenie było nie tylko doskonałą zabawą, ale także świetną okazją do spotkania się, lepszego poznania siebie nawzajem i wymiany doświadczeń.

👏 Dziękujemy wszystkim za te wszystkie lata i sobie oraz innym życzymy kolejnych sukcesów przez kolejnych co najmniej 25 lat!

 

Grupa Brokerska QUANTUM

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. ul. Narutowicza 48
90-135 Łódź
tel. (42) 253 80 01 fax. (42) 253 80 10
e-mail: sekretariat@quantum-broker.pl

Nasze przedstawicielstwa